Network
Information
Center

Домени
CHERKASSY.UA
CHERKASY.UA
CK.UA
Новини
WHOIS Service

Aдміністрування домену
Регламент публічних доменів
Список реєстраторів
Правила домену (діяли до 14.05.13)

Важливо!
Реєстрація в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA

Контакти
Реєстраторам
Реєстрантам
Корисна інформація
Посилання
Часті питання

Реєстрація в доменах CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA з 15 травня 2013 року


Одночасно з переходом доменів CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA на роботу за новим Регламентом на основі протоколу EPP змінюється порядок реєстрації в цих доменах.

Зокрема, відміняється обмеження на реєстрацію доменів, згідно з яким за реєстрантом доменного імені в одному з доменів CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA зберігалось пріорітетне право на реєстрацію цього доменного імені в двох інших.

Зважаючи на те, що на даний момент основна кількість доменів зареєстрована в домені CK.UA та з метою захисту інтересів реєстрантів в домені CK.UA, відміна цього обмеження буде відбуватися наступним чином.

15 травня 2013 року в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA створені дублікати усіх імен домену CK.UA з відповідними записами admin-c, tech-c, status та порожніми записами nserver. Таким чином, реєстрант домену в CK.UA матиме змогу до закінчення терміну делегування цього доменного імені перевести його домени-клони до одного з офіційних реєстраторів та зберігти за собою право на користування цими доменами.

При переводі таких доменів на обслуговування до реєстратора реєстрантом буде вважатися особа, яка надала реєстратору код трансферу та з яким реєстратор уклав договір на обслуговування доменів. Коди трансферу будуть надсилатись в автоматичному режимі на контактну адресу реєстранта впродовж усього терміну делегування таких доменів.

Після закінчення терміну делегування доменів-клонів в доменах CHERKASSY.UA та CHERKASY.UA правило пріоритетного делегування дотримуватись не буде, тобто, домени CHERKASSY.UA, CHERKASY.UA, CK.UA відкриваються для реєстрації без обмежень.

За додатковими консультаціями звертайтесь за контактними адресами адміністратора доменів.
Designed by hostmaster@cherkasy.ua

Last modified on